Whatsapp Görüntülü Kullanım Özellikleri

Whatsapp görüntülü kullanım, Whatsapp özellikleri, Whatsapp kullanımı ile ilgili özellikler

Herkesin sıklıkla kullandığı uygulamalardan biri olan whatsappta görüntülü konuşma yapmak artık mümkün. Android telefonlarda mağazadan yani play storeden, indirilerek elde edeceğiniz bu uygulama son dönemlerin en popüler telefon uygulamasıdır. Whatsappta görüntülü görüşme sağlamak istiyorsanız, telefonunuza booyah uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde görüntülü görüşme mümkün olmaktadır. Aynı zaman da karşıda ki kişi de de bu uygulama yüklü olursa karşılıklı görüşme mümkündür olur.

Whatsapp Üzerinden Görüntülü Konuşma Nasıl Sağlanacak?

Whatsapp herkesin olmazlarından biri. Çok sık kullandığımız ücretsiz bir telefon uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz olması gerçekten bir avantajdır. Kontör bittiği zaman yada acil bir arama gerektiğinde, kolayca kullanacağınız tarz da bir teknoloji.  Whatsapp’ın beta sürümünü kullananlar için oldukça kolay ulaşabileceğiniz tarzda bir uygulama olan görüntülü konuşma, olanağıyla telefonunuzun rehberinde olan herkesle istediğiniz zaman görüşebilirsiniz. Beta sürümünü kullanmayanlar için de bazı alternatif seçenekler mümkün. Booyah özelliğini de kullanarak android ve ois uyumlu olan telefonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dediğimiz gibi iki tarafında aynı şekilde bu uygulamalara sahip olması şartı vardır.Whatsapp görüntülü kullanım, Whatsapp özellikleri, Whatsapp kullanımı ile ilgili özellikler

Whatsapp Ciddi Ciddi Görüntülü Aramaya Geçiyor

Whatsapp da görüntülü arama yapmak istiyorsanız gerekli uygulamaları yükledikten sonra,  whatsapp ta yaptığımız normal arama gibi yaparak konuşmak istediğimiz kişiyi seçerek, arama tuşuna basıyoruz ekrana gelen normal arama ve görüntülü arama seçeneklerinden istediğimiz seçerek arama işlemine başlıyoruz. Facebook tarafından satın alınan uygulama, iyice popüler olmuş durumda. Sürekli kendini geliştirip, yenileyerek kullanım alanını çok genişletti.  Bu yıl için de toplam 1 milyar kullanıcının indirip kullandığı bir uygulama haline gelmiştir. Whatsapp uygulaması, ilerleyen zamanlarda hiçbir program ya da güncelleme gerektirmeden telefonlarımız da mevcut olursa gerçekten birçok uygulamayı geride bırakacaktır. Facebook’un bünyesine geçtikten sonra kendini sürekli güncelleyerek ve yenilikler katarak kullanıcılarının yüzünü her daim güldürmeyi başarıyor. Ücretsiz mesajlaşma olanaklarıyla da herkesin tercih ettiği bir konum da olan bu uygulama gelecek günlerde çok farklı özellikleri sizlerin hizmetine sunacağa benziyor. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak için bizlerde her zaman yenilikleri takip ederek kendimizi güncellemeliyiz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*