Tasarım ve Donanım Harikası ZTE AXON 7

ZTE AXON, ZTE AXON 7, ZTE

Akıllı telefon serisinin Çin ürünü olan ZTE AXON 7 geçmişten bugüne en sağlam telefonlarından birini piyasaya sürüyor . Tasarım ve donanım harikası olan bu telefon hepinizi çok etkileyecek. Çin’de rekabetli olduğu markaların gerisin de kalan ZTE bu sefer yatırımlarıyla ilgiliyi üstüne çekecek gözüküyor .

ZTE AXON, ZTE AXON 7, ZTE ZTE AXON, ZTE AXON 7, ZTEBiraz tasarımından bahsedelim. 5.5  inçlik 2560 x 1400 piksel özelliklerine sahip amoled  ekran ile kaplıdır . Daha  fazla verim alabilmeniz için kullanıcıları için 6 GB Ram ile yükseltilmiştir.Bu özellikleriyle rakiplerinin bir hayli  yolunu kesmiş gibi görünüyor . Hafıza olarak 64 ve 128 GB’lik depolama  alanı sunuyor . Bunların yanın da  sanal gerçekliğe ayak uydurmuş bir telefondur. Görüntü kalitesi oldukça kaliteli ve büyüleyici özellikler taşıyor . ZTE AXON 7 cihazı 20 megapixel çözünürlükteki kamerası ile öne çıkıyor. Piksellerin arasında boşluklar bırakarak ışığın artmasını ve güzel bir görüntünün oluşması için F/1.8 boşluklara ayrılmış kamera ile karanlık mekanlar da performansı oldukça arttırır . Kameradaki bu özelliklerin yanında odaklama , sabitleme ve en önemlisi çift LED gibi özelliklere yer verilmiştir. Ön kamerası ise 8 Megapixel çözünürlük olarak ayarlanmıştır . Gençlerimizin çok sık ön kamera kullandığını düşünürsek bu yönden de oldukça kullanıcıların ilgisini çekecek nitelikte  bir ön kamera hazırlanmış ZTE AXON 7 ses konusunda da rakiplerini bir adım geride bırakıyor .

Bu yeni modelde çift hoparlör ve stereo amplifikatö bulunuyor . Bu sayede ses çok kaliteli ve üst seviyelere ulaşmış bulunuyor . AXON 7 için geliştirilmiş bir özel sesli asistan içeriyor . Batarya gücü  3140mAh olarak açıklandı . Android 6.0 olarak yükseltilmiş ve ZTE arayüzü bu sayede çalışmaktadır .

Bu ürün fiyat olarak da oldukça bütçeyi zorlamayacak gibi gözüküyor . İlk olarak ABD’de  499$ gibi bir rakamla piyasaya sürülecek . Rakiplerini oldukça zorlayacak bu ürün için 2 yıllık garanti ve bunun yanında özel güvenlik seçeneği verilecektir .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*