Taş büyüklüklerine göre pırlanta modelleri ve tercih edilme sebepleri?

pırlanta modelleri, pırlanta yüzük modelleri, özel kesim pırlanta

Güzel günlerinizde parmaklarımızdan hiç çıkmayan tektaş yüzüklerin birçok modeli vardır. Bu model çokluğu ve tüm modellerin güzelliği sizi seçim zorluğuna itmektedir. Bunun için önceden nasıl bir yüzük alacağınızı düşünüp, yüzük almaya öyle gitmek gereklidir. Böylece yüzük seçimi sırasında kararsızlığa düşmeyecek, seçiminizi kolay bir şekilde yapacaksınızdır. Bu yazımızda sizlere yüzük seçiminiz için yol gösterecek birkaç öneride bulunacağız.pırlanta modelleri, pırlanta yüzük modelleri, özel kesim pırlanta

Size ilk önerimiz alacağınız tektaş yüzüğün kullanacağınız yere uyumlu olmasına dikkat etmenizdir. Bir iş görüşmesine giderken detaylı bir işlemesi olan, büyük bir taşı olan yüzük seçmek doğru olmaz. Veya bir davete giderken çok sade bir yüzük takmak da hoş bir görünüm oluşturmaz. Bunun için seçeceğimiz yüzüğün kullanacağımız ortam ile uyumlu büyüklükte taşa sahip olması gerekir.

Diğer bir önerimiz ise seçeceğiniz yüzüğün sizin yapınıza uygun olmasıdır.  Narin ve ince bir yapınız varsa büyük taşlı bir tektaş yüzük size yakışmayacaktır. Bunun için kendinizi göz önünde bulundurarak seçim yapın. En önemli ve son önerimiz ise tektaş yüzüğü kendiniz kullanacağınızdan kendi seçiminizi kendiniz yapın. Arkadaş yorumlarına kulak asmadan en iyi ve en güzel yüzüğü kendi düşüncenizle seçin. Bu seçeceğiniz yüzük hem içinize sinmiş olacak hem de tereddüt etmeden alacaksınızdır. Böylece kendi isteğinizle aldığınız yüzükle mutlu olacak ve daha şık günler yaşayacaksınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*