Sultangazi Sürücü Kursu Ücreti

sultangazi sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Şehirlerin büyümesi ve araç kullanma ihtiyacının artmasıyla günümüzde hemen hemen her köşe başında bir adet sürücü kursu bulunmaktadır. Bazısı ruhsatsız bile çalışan bu kursların birçoğu kursiyerlere gerekli eğitim vermek bir yana dursun, kursiyerlerin çoğu dersini bile gerek mekan sıkıntısından gerekse eğitimci sıkıntısından sürekli ertelemektedir. Bu güvensiz ortamda sürücü belgesi almak isteyen kişiler için en önemli olan güvenilir bir kurs bulmaktır. Gaziosmanpaşa’ya komşu olan ve kalabalık bir ilçe olan Sultangazi’de tanınmış olan sultangazi sürücü kursu ücreti açısından da eğitimi açısından da kursiyerlerine kolaylık sağlamaktadır. Öncelikle hangi sınıf sürücü belgesi alınacağına göre değişen sürücü kursu fiyatları taksitlendirilebilmekte ve kampanyalarla kişilerin uygun fiyata güvenilir ellerden sürücü belgesi alması sağlanmaktadır.sultangazi sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Sürücü belgesi alma işlemi yalnızca sürücü kursuna ödenen miktarla bitmemektedir. Her sınıf ehliyet için farklı olmak üzere maliye harcı ve ehliyet kart masrafları kişilerden toplanmaktadır.

  • A, A1, A2 Sınıfı için yaklaşık 1240 TL
  • B Sınıfı için yaklaşık 1510 TL
  • C Sınıfı için yaklaşık 1780 TL
  • D Sınıfı için yaklaşık 1780 TL
  • H ve F sınıfları için ise yaklaşık 1240 TL

Olan bu masraflara paralel olarak sultangazi sürücü kursu ücreti de şekillenmektedir. Yani yüksek harcı olan sürücü belgesi sınıflarının kurs ücretleri de yükselmektedir. İstanbul’un çeşitli semtlerinde 1000 TL’ye de 3000 TL’ye de sürücü kursu bulmak mümkündür.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*