Sanal tur nasıl yapılır?

sanal tur yapımı, sanal tur tekniği nasıl uygulanır, sanal tur nedir

Ziyretçiler sanal tur yapabilmek için önce klavye ve fare ile haraket etmektedirler. İstedikleri bir mekanı ya da tanıtımı yapılan bir otelin iç ve dış görüntüsünü bularak gezintiye başlamaktadır. İnternet ortamında mekanların iç görüntülerin ve daha fazla detaylı incelemek istedikleri yeri fare yardımı ile sağ ve sol taraflara oynatarak bakabilmektedir. Ziyaretçiler gezinti yaparken sanal ortam tamamen kendi elinin altındaymış ya da içinde kendisinin olduğunu hissetmesini sağlamaktadır. Mekanların değişik açılardan 3 boyutlu ve 360 derecelik bir bakış açısının olması ziyaretçileri hayli memnun edebilmektedir.sanal tur yapımı, sanal tur tekniği nasıl uygulanır, sanal tur nedir

Ziyaretçiler panoramik fotoğrafların üzerlerinde istedikleri gibi dolaşma imkanınada sahip olmaktadır. Ziyaretçiler yerleştirilen etkileşimli kapılardan başka bir yere geçebilme imkanınıda bulmaktadır. Ziyaret edilen bir iç mekandan başka bir mekanın dış görünümünede bakılabilmektedir. Merak edilen bir tablonun altındaki imzayı yakınlaştırarak görme imkanına sahip olunmaktadır. İnsanların görmek istedikleri bir yerin ayrıntılı görüntüsü sanal tur ile hizmete sunulmaktadır. Tanıtımı yapılması istenen yerlerin 3 boyutlu ve 360 derecelik görüntü fotoğrafları çekilerek sanal tur ortamında ziyaretçilerin hizmetine sunumları yapılmaktadır. Tanıtımlarda en etkili reklam aracı olarak kullanılan sanal tur ziyaretçileri bu durumdan oldukça memnun olmaktadır.

Sanal tur şirketlerin ve emlakçıların en çok kullandığı sanal tanıtım ortamlarından biri olmaktadır. Sadece klavye ve fare yardımı ile istenilen yerleri ziyaret etmek için internet bağlantısını olduğu her yerden yapılarak gerekli bilgi ve görüntülerin detayları sağlanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*