Pire ile Nasıl Mücadele Edilir?

pire ilaçlaması, pire ilaçlaması yapımı, pire ilaçlama işlemi

Pire; kan ile beslenen bir haşeredir ve birçok mikrop bulaştıran bu canlı ısırdığı bölgedeki kanı emdikten sonra emdiği bölgeye dışkısını bırakır ve bu yolla vücudumuza birçok mikrobun girmesini sağlar. Pireler hızlı bir şekilde çoğaldıkları için yumurtaları varsa ilaçlama yapılsa bile bunlar yumurtaları etkilemeyecektir.

Dikkat edilmesi gereken hususlardan biri sağlık bakanlığı çalışma ruhsatı olan bir böcek ilaçlama şirketi ile çalışılmasıdır. İlaçlama servisleri sizlere pire ile mücadele konusunda detaylı bilgiyi vereceklerdir.pire ilaçlaması, pire ilaçlaması yapımı, pire ilaçlama işlemi

Biz ilaçlama firması olarak ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan özel pire ilaçları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Eğer evlerinizde herhangi bir evcil hayvan besliyorsanız öncelikle hayvanı marketlerde satılan ya da veterinerlerde bulunan pire ilaçları ile temizleyip yıkamalısınız aksi halde hayvanda bulunan pireler tekrar üreyebilirler.

Pire ilaçlama yapılmadan birkaç saat önce evin genelinde pirelerin dışarı çıkmasını engelleyecek önlemler almanız gerekecektir. Camları ve kapıları iyice kapayıp altlarında boşluk varsa bir örtü ile bu bölgeleri tıkamalısınız.

Böcek ilaçlama servisi geldiğinde özel hazırlanan kokulu ve sıvı ilaç ile tüm bölgeleri en ince ayrıntısına kadar son teknoloji makinalar ile gerekli ilaçlamayı yaptıktan sonra ilaçlama şirketinin verdiği talimatlar doğrultusunda hareket edilmelidir.

Pire ile mücadele konusunda biz pire ilaçlama servisi olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını korumak için tüm illerde böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama servisi ile 7 gün 24 saat eğitimli ekiplerimiz ile tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*