Paintball Bayrak Oyunu Kuralları

paintball kuralları, paintball oyun kuralları, paintball oynama kuralları

Oyunlar takımların birlikte çalışması ile kurulan kurgu üzerine keyifli olacaktır. Kolaylıkla anlayabileceğini bayrak oyunu her takım için önerilen oyunlar arasındadır. İki kale ve ortada bulunan bayrakla konumlandırılan oyun öncelikle oyunculara anlatılarak oyunun anlaşılması sağlanır. Hakemin anlattığı kurallara uymak her zaman oyununuzu daha dikkatli oynamayı hedefleyecektir. paintball kuralları, paintball oyun kuralları, paintball oynama kurallarıBayrak oyununda farklı kalelerde siper alan oyuncular ortadaki bayrağı almak için savaşır. Bayrağı alabilmenin tek kuralı karşı takımdan iki oyuncunun vurulmuş olmasıdır. İki oyuncusu çıkan takım karşı tarafa bayrağı alma hakkı kazandırır. Ancak bayrağı almaya giden iki yine temkinli olmalıdır. Çünkü karşı takım tarafından vurulduğunda bayrağı alma hakkını takımı kaybedecektir. Oyunculardan vurulanlar elleri havada bir şekilde kenara hakemin yanına gelebilir. Bir daha vurulmaması için ellerini havaya kaldırması ve bu durumdan hakemin haberdar olmasını sağlamalıdır. Başa dönen oyuncu vakit kaybetmeden oyuna tekrar katılacaktır. Bayrağa karşı takımdan iki kişi vurulmadan yaklaşmak risk taşıyacaktır. Oyuncular en az beş metre aralıklarla birbirlerine ateş etmelidir. Can yakabilecek olan mermiler için bu aralık uygun olacaktır.  Gösterilen hizayı geçtiğinizde çok yaklaşmış olacağınızdan dikkatli olmalısınız. Bayrağı alan oyuncu bayrağı havaya kaldırarak aldığını göstermelidir. Bunun dışında farklı oyunları sergileyerek takım kurmak sizin elinizde.

İstanbul’da Kaliteli Zaman Geçirmek İçin Nereye Gitmeliyim

Geniş alanlarda oynan bu oyunlar için uygun sahaları olan paintball İstanbul ile en güzel oyunları oynayacaksınız. İstanbul’un ormanlık alanları içinde uygulanabilen oyun aynı zamanda kış için kapalı alanlarda da uygulanmaktadır. Ancak yazın tadını hiçbir yer veremez. Ormanlık alanlarda belirlenen sınırlar içinde saklanma yerleri ağaçlar olarak belirlenmiş ancak sınır ihlali yapmadan oyunu oynamak gereklidir. Geniş bir platform içine yayılarak oynanan bu oyunda siperler bayrağın yakınına doğru çoğalırken siperlere gelmeden önce ağaçları kendinizi koruma kalkanı yapabilirsiniz. Ulaşımı kolay ve istediğiniz kişilerle katılacağınız bu oyunlarda tur şeklinde düzenlenen servisler ile oyun alanına gelebilirsiniz. Ücretsiz servisler ile aradığınız kaliteli oyunu oynamak keyif verecek. Karmaşık İstanbul’dan kaçarak geleceğiniz mekan içinde ailenizle piknik yapabilir ya da arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz. Vücudunuzdaki biriken stresi ve enerjiyi atabilmek için doğa ile iç içe olan mekan hem temiz hava almanızı hem de zamanınızı en kaliteli şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Saha içinde göreceğiniz çekişmeli savaşlarda kendinizi çok farklı bir ortamda bulacaksınız. Bütün sıkıntılardan uzakta geçireceğiniz birkaç saat sizin için çok faydalı olacak. Karşılaşmalarda alacağınız neticelerde üzülmek yerine eğlenmeyi odaklayan bu oyunları oynamak için acele edin. Tarafsız olarak hakem kararının olması her iki taraf içinde uygun olacaktır. Zamanı sizin bileceğiniz oyunlar için mutlaka yer ayırtmak için iletişime geçmelisiniz. Hayatta çalışmaktan yorulanlar için hazırlanan platform içinde kendinizi emniyette hissedeceksiniz.

Eğlenmek İçin Çok Fazla Miktarları Düşünmeyin

Asıl amacının eğlence olduğu bu oyunda fiyatlar çok da uçuk değil. Kişi başına belirlenen fiyatlarda artı mermi kullanımı da eklenecektir. Fiyatların içinde olan silah seçimi, öncelikli alınacak mermiler, kıyafetler baştaki söylenen fiyatların içinde dahil olacaktır. İstanbul’da paranızla eğleneceğiniz en büyük mekanda siz de gelin arkadaşlarınızla buluşun. Cebinizdeki parayı oyuna çeviren tek eğlence olarak paintball fiyatları artan isteklerle daha uygun hale getirilmiştir. Piyasada bulunan sırf eğlenmek için yüzlerce liranız alacaktır. Ancak hiç birinin tadını bu eğlencede bulamayacaksınız. olarak yapılacak çatışmalar gerçeği yansıtırcasına sizi sinirlendirecek, hırslandıracak ya da üzecek. Ancak bunu bir oyun olarak kabul ettiğinizde her şey daha güzel olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*