Özel Günlerde Saç Modelleri

saç modelleri, özel günler için saç modeli

Kadınların en güzel yerlerinden bir tanesi olan saçları dişiliklerini ön plana çıkartan doğal bir aksesuardır. Saçı ile kişiliğini yansıtan kadınlar farklı saç modelleri ile iç dünyalarını dışa vurmayı sevmektedir. Günlük basit saç modelleri ile sıradan zamanlarda çok iddialı olmasalar da kadınlar özel günlerinde özel saç modelleri ile gerçekten iddialı görünümler kazanabiliyorlar. Doğum günü partileri, yılbaşı partileri, romantik yemekler, iş yemekleri vb. yerlerde kadınların en çok dikkat ettiği üç şeyden bir tanesi saç modelleridir.saç modelleri, özel günler için saç modeli

Kadınların saçının yanı sıra dikkat ettiği diğer iki şey olan makyaj ve elbise seçimi tercih edilen saç modeli ile iyi bir kombin olduğunda ortaya göz kamaştırıcı bir görünüm çıkmaktadır. Özel günlerinizde dikkatleri üzerinize çekmek ve güzelliğiniz ile etrafınızdaki etkilemek istiyorsanız iyi bir saç modeli seçmelisiniz. Örneğin; romantik bir akşam yemeği için sevgiliniz ya da eşiniz ile buluşacaksanız güzel bir gece elbisesi, fazla abartılı olmayan bir makyaj ve özenle seçtiğiniz güzle bir saç modeli ile etkileyici olabilirsiniz. Mor renk ya da kırmızı bir elbise giymiş olacağınızı varsayarak basit bir üçlü kombin yapalım. Mor elbisenizin üzerine mor ve pembe tonlarını kullanarak hafif bir makyaj yapabilirsiniz. Makyajınızı tamamlaması için çok abartılı bir görünümü olmayan kolye ve küpe seti takabilirsiniz. Küpe takacaksanız topuzlu ya da arkada toplamalı bir saç modeli tercih etmelisiniz. Şayet küpe takmayacak ve sadece kolye takacaksanız bu durumda saçlarının topuz olmasına gerek yoktur. Topuzlu bir model yerine hafif dalgalı ya da tam düzleştirilmiş bir saç modeli tercih ederek kolyenizi ve yüzünüzü ön plana çıkartabilirsiniz.

Özenle seçilmiş kıyafetler ve saç modeli verdiğimiz örnekteki gibi birbirini tamamlar nitelikte olursa ortaya hoş bir sonuç çıkacaktır. Resmi bir toplantı ya da yemekte bulunacaksanız makyajınızı biraz daha hafifleterek koyu renkli kıyafetler giyebilirsiniz. Koyu renk kıyafet üzerinde açık renk saçlar daha dikkat çekici olacağından saç tonunuza göre daha koyu renkte olan kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*