Omuz Çantası Mı Yoksa El Çantası Mı Tercih Etmelisiniz?

Çanta tercihi nasıl yapılmalı, kadınlar için el çantası, kadınlar için omuz çantası, el çantası mı omuz çantası mı tercih edilmeli

Bayanların alışveriş yapmayı ve kendilerine bakmayı sevdiklerini bilmeyenimiz yoktur. Bayanlar için nasıl ki kılık kıyafet hayati bir önem taşıyorsa makyajları, aksesuarları vb. de o denli hayati önem taşımaktadır. Bayanların vazgeçemediği şeylerden bir tanesi e elbette ki çantalarıdır. Birçok bayan ne tür çanta satın almalıyım diye kendine sormadan edemez. Biz de bunu bildiğimiz ve sizlere yardımcı olmayı kendimize bir hedef haline getirdiğimiz için bu konuya bugünkü yazımızda değinmeyi uygun gördük.Çanta tercihi nasıl yapılmalı, kadınlar için el çantası, kadınlar için omuz çantası, el çantası mı omuz çantası mı tercih edilmeli

Yazımızın giriş kısmında da bahsettiğimiz üzere bayanların vazgeçemediği şeylerden bir tanesi de çantalarıdır. Peki çanta tercihinde bulunurken göz önünde bulundurulması gereken konular nelerdir? Çanta satın almak istiyorsanız ve ne tür çantalar satın alacağınıza ilişkin düşünceler içindeyseniz öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Yani siz satın alacağınız çantayı niye satın alacaksınız. Telefonunuzu ve birkaç parça makyaj malzemenizi mi taşıyacaksınız bu çanta ile yoksa işiniz ile ilgili evrak vb. gibi şeylere de çantanızda yer verecek misiniz? Eğer sadece ihtiyacınız olan standart şeyleri taşımak üzere çanta alacaksanız el çantaları işinizi görecektir. Yok ben işim ile ilgili vb. eşyaları da çantamda taşıyacağım diyorsanız omuz çantaları sizin için daha kullanışlı olacaktır.

Çanta tercihinde sadece ihtiyaçların göz önünde bulundurulması aslına bakarsanız pek de doğru bir şey değildir. Çünkü çantayı sadece elbisenizi hoş göstermek üzere bir aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Böyle bir durumda avuç içinde taşıyabileceğiniz kadar büyük bir el çantasını da tercih edebilirsiniz. Giyeceğiniz hoş bir gece elbisesini tamamlamak üzere taktığınız kolye, küpe, yüzük vb. gibi aksesuarlar nasıl ki bir bütünlük yakalamanızı ve şık görünmenizi sağlıyorsa kullanacağınız çanta da aynı şekilde şıklığınıza şıklık katabilecektir.

2017 yılının çanta modellerine göz atarak sizin için en uygun olan çanta modelini seçebilirsiniz. Birbirinden güzel bir sürü çanta içinden sadece bir tane seçmekte kararsız kalırsanız kendinizi biraz şımartarak birkaç tane çanta satın alabilirsiniz. Tabii maddi durumunuzu da göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*