Maden Suyundan Gelen Güzellik

maden suyu ile güzelleşmek, maden suyu maskesi

Bayanların brkaç tane temel sorunu ve uğraştığı alan vardır. Bu alanlardan bir tanesi de yüz güzelliğidir. Bir bayanın yüzü ne kadar bakımlı ise o bayan o kadar güzeldir. Makyaj ile güzelleşmek elbette mümkündür. Ancak yapay bir güzellik yerine doğal bir güzelliğe sahip olmanız her zaman için daha iyidir. Yapay güzellik ile aslında yüzünüzü güzelleştirmeye çalışırken bir yandan da ilerleyen yıllar için kötü bir hamle yapıyorsunuz demektir. Çünkü kullandığınız makyaj malzemelerinin içinde kimyasal madde bulunmakta ve cildin doğal yapısını bozmaktadır. Doğal yapısı bozulan cilt bir süre sonra iflas eder. Böyle bir durumda daha fazla kimyasla malzeme kullanmaya yani daha fazla makyaj malzemesi kullanmaya başlarsınız li bu hem maddi hem de manevi kayıp demektir.maden suyu ile güzelleşmek, maden suyu maskesi

Cilt güzelliğinize kimyasal malzemeler ile değil de doğal yollardan müdahale etmek istiyorsanız maden suyu ile güzelleşmeyi deneyebilirsiniz. Maden suyu bildiğiniz üzere doğal bir kaynaktan çıkarılacak şişelenen doğal bir sudur. Bu suyun içinde herhangi bir şekilde katkı malzemesi yoktur. Maden suyunun içinde bulunan bolsa oksijen cildin güzelleşmesi için büyük etki etmektedir. Madenn suyunu yüzünüzü güzelleştirmek için birkaç farklı şekilde kullanabilirsiniz. İlk yöntem olarak direk maden suyu ile yüzünüzü temizleyebilir ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Bunu yapabilmek için bir adet sade maden suyunu alın ve bir pamuğun üzerine bir miktar damlatın. Pamuğa damlattığınız maden suyu ile yüzünüzü güzelce bir şekilde çok fazla bastırmadan temizleyin. Maden suyu ile ıslatılmış pamukla yüzünü sildiğinizde pamuğun renginin siyaha döndüğünü göreceksiniz. Pamuğun rengi siyaha dönüyorsa yüzünüz temizleniyor demektir. Pamukta gördüğünüz siyahlıklar sıradan yüz kiri değil yağ kiridir. Maden suyunun içindeki oksijen ve minareller yağın temzlenmesinde etkili olmaktadır.

Maden suyunun bir diğer kullanımı ise içmektir. Her gün düzenli olarak 1 ya da 2 adet içebiliyorsanız sade içemiyorsanız meyveli olanlarından tüketmektir. Sade olan hallerini tüketmenizi tavsiye ederiz. Zira diğerlerinin içinde arooma katkısı olduğundan sade maden suyu kadar etkili olmazlar. Peki neden maden suyu içinde yüz güzelleşir? Maden suyu içildiğinde yüz güzelleşir. Çünkü midede meydana gelen bir aksaklık yüze vurabilmektedir. Mesela hazımsızlık, midenin tam olarak çalışmaması gibi durumlar yüzde yağlanmaya, yüz kararmasına, sivilce oluşumuna sebep olabilmektedir. İçilen maden suyu midenin daha kolay sindirim yapmasına yardımcı olduğundan midenin sorunlarının yüze vurması engellenmiş olur. Ayrıca maden suyunun içindeki oksijen sindirim sistemi üzerinden vücuda girdiğinden yüzün güzelleşmesini sağlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*