Kusur ve Önerilen Estetik Meme Cerrahisi

estetik cerrahi, meme estetiği yapımı, estetik cerrahi yapımı

Atrofik skar ve kollajen yeni doku zengin eğitim edilir. Skar cilt onarım aşağıdaki travma veya müdahalelerin bir olgu gelir. Meme izleri bir estetik müdahaleleri nedeniyle olan çeşitli doğaları kalıntı izleri ile. En görünür Göğüs dikleştirme ve meme küçültme olan belli intervential meme izin izleri de. Periareolar kesi ile meme implantları ile hacimce ‘artış genellikle izleri estetik olarak önemli bırakmaz. Meme skarlasma diğer nedenleri cilt lezyonları veya glandüler ve aşırı durumlarda mastektomi kaldırılması olabilir. Açıkçası skar her türü için genel bir göstergesi veremem, ama bizim deneyim ve cerrahi vaka serileri mozaik tekniği memede yara izlerinin görünümünü azaltmada etkili olduğunu göstermiştir.estetik cerrahi, meme estetiği yapımı, estetik cerrahi yapımı

Keloid meme

Keloidal izleri büyük ve tanınır. Bunların oluşumu sebebi genetik (keloid doğru durumunda) ya da mekanik (skar durumunda) gerilmesi bağlı olabilir. İlk durumda, cerrahi düzeltme dikkatle skar şiddetle reform ihtimali ile ilgili olarak değerlendirilmelidir. İkinci durumda yara ve kapakların dikkatli sütür ile indicabile çıkarılmasıdır. Bu ameliyat sonrası dinlenme ve az özel hareket tavsiye edilecektir.

Topuk

Güneş ışığı veya normal geçişi aşırı maruz kalma sonucu deri yaşlanması sonucu dekolte (yaka), bu kırışıklıklar veya lekeler gibi kusurlar olabilir. Bölünmeden kırışıklıkları hiyalüronik asit (biorivitalization) infiltrasyonu ile tedavi edilebilir ve göğüs büyütme istenen olduğu durumda cilt gerginliği artışın yararlanabilir. Yaka oluşturan kırmızı veya kahverengi lekeler yoğun darbeli ışık koltuklar photorejuvenation ile tezat içinde olabilir.

Asimetrik Göğüsler

Tüm kadınlar presetano bazı meme asimetrisi. Belirli limitler içinde bu hiçbir rahatsızlığa neden olur ve patolojik değildir. Bu sınırların ötesinde bir düzeltme fizibilite kontrol edebilirsiniz. Alternatifler özetlenebilir: 1. 2 azaltın veya daha büyük göğüsler sarkık. 3 gibi küçük meme artırın. ‘Asimetri her iki memede artırmak netleştirilmesine. Beklenen sonucu asimetri bir azalma olur.

Meme pitozis –  Gögüs estetiği sarkma veya rahat

Meme gevşeme İlişkin (ptozis), meme kozmetik cerrahi aşırı ortadan kaldırılması ve uygun bir forum meme getirerek, cilt oluşur. Mastopeksi (veya mastopessia hatta mastopexia) olarak adlandırılan bu tip ameliyatlar, sonuçları sert yeni bir projeksiyon, bir anne olacak ve kadar açık olacaktır. Memenin kozmetik cerrahisinde genel olarak vücut, böylece yeni bir uyum da meme sağlam ve büyütmek için, örneğin, belirli duruma göre, çeşitli yöntemler birleştirilmesi ile elde edilebilir bağlamında tüm yönlerini ele, bir mastopeksi yerleştirilmesi ile gerçekleştirilebilir implantlar (göğüs büyütme).

Meme hypotrophy – Meme (çok) küçük

Bu muhtemelen Batılı kadınların en yaygın kusur, ve neyse ki en kolay çözülebilir. Tek bir meme gelişimi gerçek olmaması ve “algılanan meme hypotrophy” durumunda “meme hypotrophy objektif” söz edebiliriz hastanın görüntü ‘meme propiyonat uygunsuz hacmi olduğunu düşündüğü olay. Yerde veya retroghiandolare retromuscular içinde protez meme yerleştirilmesi büyük hacim kazandırır. Meme büyütme gerçekten en popüler kozmetik cerrahi ve dünyanın gerçekleştirdi.

Meme hipertrofisi – Meme (çok) büyük

Aşırı meme gelişimi de önemli bir leke notu sadece içerir ama sırt ağrısı ile doğru duruş için sorunlar yaratabilir. Meme küçültme aşırı hacmi kaldırır ve yeni meme şekillendirecek. Bunu gerçekleştirme fırsatı dikkatli valautata olmalıdır yüzden ne yazık ki bu eylem ve yara izi uzun kalıntı olduğunu.

Plastik cerrahi meme

Ülkemizde yapılan ‘meme kozmetik işlemler sayısına ilişkin resmi istatistikler vardır. Bir ‘yaklaşık bir fikir sahibi olmak Plastik ve devrik bunları demografik hesaplamalar ve dönüşüm indeksi ile American Society tarafından yayınlanan verileri kullanabilirsiniz. Bu mantık onu İtalya’nın en gerçekleştirilen meme cerrahisi 31800 üzerinde vaka ile meme büyütme olduğu varsayılmıştır. Meme dikleştirme çok daha az yaygındır ve 12100 hakkında ulaşmalıdır. Meme küçültme daha da düşük oranına sahiptir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*