Kerastase Densifique Bain Densite Homme

kerastase densifique, kerstase şampuan, kerastasesaç bakım ürünleri

Loreal’e ait Kerastase firmasının erkeklerde saç dökülmesine karşı çıkardığı yoğunlaştırıcı şampuan Kerastase densifique bain densite homme nasıl kullanılıyor? İçeriğinde neler var? Dikkat edilmesi gereken noktalar neler? İşte a dan z ye densine homme.kerastase densifique, kerstase şampuan, kerastasesaç bakım ürünleri

Standart bir şampuandan farkı yok;

Kullanım yönünden bildiğimiz şampuanlardan bir farkl bulunmamaktadır. Saçınızı ıslatın. Sonrasında şampuan ile köpükleyin. Masaj yaparak köpüklemekte fayda var. 2-3 dakika bu işlemi uyguladıktan sonra iyice durulayın, hepsi bu kadar. Kullanım hususunda dikkat edilmesi gereken nokta masaj yaparak saçın her yerine yedirmeye çalışmaktadır. Ayrıca parmak uçlarınız ile saç derinize de aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

Şampuanın içeriğinde neler var?

Saçlarınızdaki kök hücrelerin yeniden canlandırmak ve cm2 başına düşen saç miktarını artırmak için stemoxydine bulunmaktadır. Bunun haricinde biotine ve dokulandırıcı polimer bulunmaktadır. saçlarınızdaki dökülmeyi kesecek ve saçlarınızı canlandıracak, gürleştirecek, güçlüleştirecek malzemeler şampuanın içerisine koyulmuştur. Sağlığınıza ve saçınıza zararlı herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Zira kullanıcı yorumları okunduğunda görülüyor ki miktar hususunda aşırıya kaçılmadığı sürece şampuan sizlere zarar vermiyor.

Ne faydaları var?

Öncelikle belirtmeliyiz ki Kerastase densifique bain densite homme saçınızı nazikçe temizleyen bir üründür. Uygulama sonrasında saçınızda bir yumuşaklık, elastiklik hissedeceğiniz muhtemeldir. Bununla beraber uyuyan saç köklerini uyandırır, saç kaynağınıza inerek mevcut saç köklerini sağlamlaştırır. Şampuandan uzun süreli düzgün ve devamlı kullanımda alacağınız verim ciddi anlamda yüksektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*