İstanbul Bağcılar Sürücü Kursu Fiyatları

bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu fiyatları

Her yaştan insan için artık zorunluluk haline gelen araç kullanımında hem güvenli sürüş tekniklerini öğrenmek hem de yasal olarak uluslar arası geçerliliği bulunan bir ehliyete sahip olmak için güvenilir ve alanında uzman bir adrese başvurmalısınız. Gerek teorik sınavda tanınan yeni haklar ve kolaylıklar, gerekse direksiyon sınavında uygulanan zor işlemler için yeterli teknik ve pratik eğitime kavuşmak artık hiç de kolay değil.bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu fiyatları

Kurs seçenekleri

A, B, C, D, E, F, G ve H sınıfı olarak sınıflandırılan ehliyet tiplerinden herhangi birini ilk defa alacak adaylar için öncelikle teorik eğitim ve bu teorik eğitim adına bir test sınavı yapılmaktadır. Bu sınavlar eskiden yılda 3 ya da 4 kez yapılırken günümüzde online sınav uygulaması ile nerdeyse her ay bilgisayar ya da tablet başında ehliyet sınavına girmek mümkün hale gelmiştir. Yeni yasa ile gerçekleştirilen bu düzenlemeler ve İstanbul bağcılar sürücü kursu fiyatları sitemizde mevcuttur.

Stajyer sürücülük

Yeni yasa ile hayatımıza giren bir diğer kavram olan stajyer sürücülük konusunda açıklık getirilmesi gereken en önemli nokta, stajyer sürücülerin yanlarında ehliyet sahibi bir kişi yokken araç kullanamayacağı bilgisi gerçeği yansıtmamaktadır. Stajyer sürücülük 2 yıllık bir süreyi kapsar ve bu süre içerisinde sürücüden 75 ceza puanını aşmaması istenir. 75 ceza puanını aşan sürücülerin ehliyetleri iptal edilerek tüm teorik ve pratik sınavlara yeniden girmesi beklenir. İstanbul’da ehliyet alınması konusunda aklınıza takılan tüm sorular ve İstanbul bağcılar sürücü kursu fiyatları hakkında detaylı bilgiyi bize ulaşarak edinebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*