İmplant Fiyatları Hakkında

implant fiyatları, implant yaptırma, ucuz implant

Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte kayıp dişlere en yakın protez çözümü olan ve her geçen gün daha da gelişen implant tekniği klasik protezlere göre çok daha estetik bir görünüme sahiptir. Bunun yanı sıra, konuşma ve çiğneme fonksiyonlarını da orijinal dişe en yakın şekilde sağlayan implant fiyatları hakkında bahsetmek gerekirse, bazı çevreler tarafından pahalı gibi görünse de sunduğu imkanlarimplant için harcanan ücrete değecektir.implant fiyatları, implant yaptırma, ucuz implant

İmplant yapay diş köküdür ve titanyum maddesinden üretilir. Ayrıca, son gelişmelere bağlı olarak implantların oluşturulduğu titanyum maddesi etrafına başka maddeler eklenerek implantların çene kemiğine çok daha kısa sürede yerleşmesi sağlanmaktadır. Bu ise klasik titanyum implantların çene kemiğine uygulandıktan sonra kemiğe yerleşmesi için beklenilen 2-4 aylık bir sürenin çok daha kısa sürede geçirilmesini sağlar. Bunun yanı sıra, implant uygulaması ile ilgili bir diğer yenilik, implant uygulamalarının artık dikişsiz de yapılabilmesidir. Dikişsiz yapılan implant uygulamaları çok daha kısa sürmekte ve daha kolay geçmektedir.

Herhangi bir nedenle diş kaybı yaşamış kimselerin implant uygulamasının sunduğu bu imkanlara kavuşabilmesi için implant uygulamasını yaptırması gerekmektedir. Üstelik uygulama için yaş sınırı yoktur, gelişim dönemini tamamlamış her yaştaki birey için bu uygulama kolaylıkla yapılabilir. Bütün bunların yanı sıra, implant fiyatları hakkındaendişe edilmemesi, isteğe göre uygulanabilecek taksit imkanlarıyla ödeme işleminde kolaylık sağlandığının bilinmesi gerekir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*