İlk Buluşmada Kadınlar Nasıl Davranmalılar?

ilk buluşmada kadın davranışları, ilk buluşma nasıl olmalı, ilk buluşmada kadının yeri

Giyimin önemi

İş buluşmasına giderken kadınların erkeklerden daha özenli hazırlandığı söyleyebiliriz, çünkü hanımlar makyaj, kıyafet ve aksesuarlar gibi birçok ayrıntıyı önemsemektedirler. İleride bu günü hatırlatacak imajlarını iyi göstermek asıl hedefiniz olmasıdır. Renklerin bir enerjisi olduğu ve karşıdaki kişiye verilen ilk izlenim için önemli olduğu gözlenmiştir. Gideceğiniz mekan da hangi renk elbise giyeceğinizi etkilemektedir. Bilindiği gibi kırmızı askın ve tutkunun rengidir. Belki saçınıza kırmızı bir toka ve ya kırmızı bir bileklik gibi kırmızı bir küpe takılabilir. Eğer ki,  lüks bir lokantada yemek yiyecekseniz kırmızı bir elbise doğru bir tercih olur.ilk buluşmada kadın davranışları, ilk buluşma nasıl olmalı, ilk buluşmada kadının yeri

Mor renk konuşmak fikirsel gösteriyor

Renklerin enerjisi çok yüksek buluşmanın hangi konular üzerinde ilerleyeceğini bile etkiliyor. Mor tonları düşünmenin, fikirlerin rengi olduğundan karşıdakiyle siyasetten, ilahi gücün, farklı görüşlerden ve konular hakkındaki tutumlardan konuşmalısınız. Böylelikle buluşma fikirlerin masaya konulduğu bir hal alıyor çok romantik konuşmaların olacağı söylememektir. Aynı zamanda sarı rengi de zekânın temsilcisidir fakat mordan farkı sarının gelip gitme enerjisini belirtir. Buluşma sürecinde çok fazla uzun oturamazsınız, kısa sürelerle tuvalet için izin istemek, gitmek istersiniz ve nefes almak isteyeceksiniz.

İlk görüşmede siyah kullanmayın

Siyah rengi resmiyetin, yasın ve kendini güçlü göstermenin rengi olarak bilinmektedir. İlk buluşmada kadınlar siyah renk kıyafetler seçtiğinde erkeklerin samimi olmasını engelliyor. İş toplantısında ve ya taziye evinde ancak siyahın uyumu söz konusu olmaktadır. Karşınızdakinin size duygularını rahatça ifade etmesini istiyorsanız buluşmaya siyah giyip gitmeyiniz. Piknik yapmaya giderseniz trekking ya da doğa içinde bir mekanda buluşacaksanız yeşilin tonlarını kullanın. Yeşil doğanın sağlığını temsil eder ve büyümeyi gelişmeyi ifade ettiğinden dolayı karşınızdakiyle yeni fikirler oluşturur.

İlk buluşmada etek giymemelisiniz

Kadınlar her daim dişi ve oldukça çekici görünmek ister lakin ilk buluşmada çok dekolte giyilmesi önerilmiyor. Buluşmalarda mini etek giyilmesi olumsuz düşüncelere sebep olur ve görüşme beklenildiği gibi geçmeyecektir. konuşurken gözlerinizin içine bakmasını isterseniz dekolte ile mini etek ilk buluşma için yasaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*