İddaa 1’den 1 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

iddaa 1den 1 oynama, iddaa 1den 1 ne demek, iddaa 1den 1 nasıl oynanır

Canınız sıkıldığında veya biraz para kazanmak istediğinizde sizin de aklınıza ilk olarak iddaa oynamak geliyorsa aramıza hol geldiniz. Yazımızda siz ve sizin gibi değerli idddaa oyuncusu arkadaşlarımız için iddaa 1’den 1 ne demek, neden bu tahmin türüne yönelmelisiniz gibi konulardan bahsetmek istiyoruz. Sözün özü makbuldür demişler, o halde buyurun yazımızın detaylarına geçelim.iddaa 1den 1 oynama, iddaa 1den 1 ne demek, iddaa 1den 1 nasıl oynanır

İddaa 1’den 1 ne demek?

Elbette öncelikle anlatacağımız şeyi tanımlamak lazım ki anlattıklarımız havada kalmasın. Sizce de öyle değil mi? İddaa 1’den 1 oynanacak bir futbol karşılaşmasında maçın ilk yarısında da maçın sonuna gelindiğinde de ev sahibi takımın galip durumda olacağı anlamına gelir. Bir örnek ile açıklayalım ki aklınızda bu bilgi yer etsin. Diyelim ki Trabzonspor ile Beşiktaş arasında bir futbol maçı oynanacak. Bu maçın ev sahibi takımı Trabzonspor olsun, yani maç Trabzonspor sahasında oynansın. Eğer bu maç için 1’den 1 oynarsanız maçın ilk yarısı bittiğinde ve maçın ikinci yarısı da bittiğinde her iki yarıda da Trabzonspor’un Beşiktaş’ı yeniyor olması gerekir. Aşağıdaki skorlar ve ev sahibinin hem ilk yarı hem de ikinci yarı da galip olduğu durumlara ait skorlarda 1’den 1 tahmini tutmuş olur.

Trabzonspor 1-0 Beşiktaş (ilk Yarı) / Trabzonspor 1-0 Beşiktaş (İkinci Yarı Yani Maç Sonu)

Trabzonspor 2-0 Beşiktaş (ilk Yarı) / Trabzonspor 3-1 Beşiktaş (İkinci Yarı Yani Maç Sonu)

Trabzonspor 1-0 Beşiktaş (ilk Yarı) / Trabzonspor 2-0 Beşiktaş (İkinci Yarı Yani Maç Sonu)

Trabzonspor 2-0 Beşiktaş (ilk Yarı) / Trabzonspor 2-1 Beşiktaş (İkinci Yarı Yani Maç Sonu)

Trabzonspor 2-1 Beşiktaş (ilk Yarı) / Trabzonspor 3-2 Beşiktaş (İkinci Yarı Yani Maç Sonu)

Trabzonspor 3-2 Beşiktaş (ilk Yarı) / Trabzonspor 4-3 Beşiktaş (İkinci Yarı Yani Maç Sonu)

Neden 1’den 1 Oynamak Tercih Edilmeli?

Eğer daha yüksek iddaa oranları ile kupon oluşturmak istiyorsanız 1’de1 tahminine yönelebilirsiniz. Çünkü 1’den 1 oynadığınızda maçın her iki devresi için de tahminde bulunursunuz. Bu da verilen oranların yüksek olmasını sağlar. Yüksek oranlar ile oluşturulan kuponlar daha fazla para kazandıracağı için bu tahmin türüne yönelebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*