Güngören Sürücü Kursu Direksiyon Dersi

güngören sürücü kursu eğitimi, güngören sürücü kursu

Yazılı sınavı yani teorik sınavı geçmeniz halinde ikinci aşama olan direksiyon dersi aşamasına gelmiş oluyorsunuz. İkinci ve son aşama olan direksiyon dersini de başarılı bir şekilde geçmeniz halinde sürücü belgenizi rahatlıkla alabileceksiniz. Güngören Sürücü Kursu Direksiyon Dersigünde ortalama iki saatten iki haftalık bir eğitim sonucu tekrar bir sınava giriyorsunuz. Bu sınavda aracın içinde fazladan bir gözetmen ile beraber sürüş hakkında bilgilerini test ediyor ve geçerli bulursa direksiyon dersi geçebiliyorsun fakat geçerli bulmaz ise tekrar direksiyon derslerini baştan alıp hazırlanman gerekiyor.güngören sürücü kursu eğitimi, güngören sürücü kursu

Sürücü Kursu Direksiyon Dersi Hakkında akan trafikte eğitim almaları gereken eğitimin D sınıfı ehliyet için en fazla süre eğitim verilen araç sınıfı olmakla beraber bu süre yaklaşık 30 saat civarında. En çok alınan sürüş belgelerinden olan B sınıf ehliyet ise sadece 12 saatten ibaret. En az eğitim süresi bulunan ehliyet sınıfı ise motosiklet sınıfı olmakla beraber sadece 10 saatten oluşuyor. A1 ve A2 olan motosiklet ehliyeti için günde ortalama iki saatten 5 günde sürüş eğitiminizi almış bulunuyorsunuz.

Sürücü kursları direksiyon eğitimizi geçememeniz halinde size sunduğu avantajların bir diğeri ise sizin ek olarak sürüş eğitimini ek bir ücret karşılığında alabilmeniz. Zorlaşan direksiyon sınavı için çok önemli olan bu dersler bazen alınması zorunlu hale de gelebiliyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*