Göğüs Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yaptıracakların bilmesi gerekenler, göğüs estetiğinin önemli yanları

En bilinmesi gereken ise ameliyat öncesi zamandır

Estetik amacı ile işlem yapılan ameliyatlarda, göğüs dokusundan ya da kişinin kendisinden kaynaklı fiziksel veya ruhsal sorunların giderilmesi ile özgüven eksikliğinin sorununu gidermek, kişinin daha mutlu bir yaşam sürmesi de amaçlanmaktadır. Tüm bunların oluşması adına çok sayıda bulunan ameliyat tekniği uygulanmaktadır. Ameliyat sırasında ise kişiye hangi tekniğin kullanılacağını doktorlar, hastanın beklentileri ile göğüs büyüklüğü ve estetik cerrahının da kişisel kararı etkili olur. Ancak kullanımına karar verilmiş olan tekniğin sonuçları da uygulanmadan önce hastalara mutlaka açıklanmalıdır.göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yaptıracakların bilmesi gerekenler, göğüs estetiğinin önemli yanları

Estetik güzelliği

Bakırköy göğüs estetiği hakkında bilinmesi gerekenler arasında bulunan estetik ameliyatında kullanılan tekniklerdir. Meme ucundan uygulanarak yapılan meme küçültme tekniği az miktarda meme küçültme ihtiyacı olanlara, 1 ile 2 cm arasında değişen meme ucu sarkması da olanlarda, sorunu yaşayanlar da uygulanabilir.

 Bakırköy göğüs estetiği hakkında bilinmesi gerekenler bir diğer teknik arasında da Lolipop şeklindeki izle yapılan göğüs küçültme tekniğidir. Bu teknik günümüzde oldukça fazla bir şekilde tercih edilen bir yöntem olmuştur. Meme çevresinde ve memeden aşağıya doğru dik inen lolipop tarzı gibi izlerle meme dokusundan alınan fazlalık cildin ve yağ dokusunun çıkarıldığı bir tekniktir. Bu yöntem ile orta seviyede bir meme küçültmesine ihtiyacı olanlara kolayca uygulanabilir. Ayrıca meme ucu sarkıklığı da 30 cm nin altında olan kişiler içinde uygundur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*