Göğüs Dikleştirme Hakkında Bilinmesi Gerekenler

göğüs dikleştirme ameliyatı, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme operasyonu

Göğüs dikleştirme ameliyatı mastopeksi ameliyatı olarak da bilinmektedir. Yaşın ilerlemesi sonucunda neredeyse her kadında görülen bu sorun Göğüs Dikleştirme Ameliyatı sayesinde eski haline dönebilmektedir. Özellikle hamilelik, bebek emzirme ve kilo dalgalanmalarından meydana gelen göğüs sarkması estetikten başka hiçbir şekilde düzelemez. Sadece meme sarkmasını geciktirmek için günlük veya haftalık spor yapak meme sarkmasını da büyük ölçüde engelleyecektir.göğüs dikleştirme ameliyatı, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme operasyonu

Göğüs Dikleştirme Hakkında Bilinmesi Gerekenler konusundan devam edecek olursak estetik ameliyatı olmak için bazı testlerden geçeceksinizdir. Bunlardan birkaçına örnek vermek gerekirse fiziksel olarak sağlıklı olmanız gerekmekte ve göğüslerinizin uzanmış ya da sarkık bir biçimde ise göğüs estetiği ameliyatı olabilirsiniz demektir. Göğüs dikleştirme ameliyatında büyük ölçüde başarı sağlanmaktadır. Bununla birlikte sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi açıkça doktorunuza söylemeniz gerekmektedir.

Göğüs dikleştirme ameliyatının yanında göğüs büyütme ya da küçültme ameliyatı da isterseniz doktorunuza ek olarak söyleyebilir ve seçenekleri beraber gözden geçirebilirsiniz. Doktorun size soracağı ilk soru bu ameliyatı neden yapmak istiyorsunuz sorusu olacaktır. Sadece kendinizin istediği ve çevre etmenleri göz önünde bulundurmayarak sadece kendinizin istediği doğrultuda meme estetiği yaptırmanız gerekmektedir. Diğer bir soruda daha önceden bu ameliyata engel olacak herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını sormak olacaktır. Ve bunların yanında size risk faktörlerini de birebir anlatacaktır. Tamamen sizin isteğiniz biçimde gerçekleşecek bu süre zarfında doktorunuzdan ek bilgi alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*