FAİZ ÖDEMEDEN KONUT ALIMLARINDAN KİMLER İSTİFADE EDEBİLİR?

faiz ödemeden ev alma, kimler faizsiz ev alabilir, faiz ödemeden ev nasıl alınır

Ev almak bildiğiniz gibi artık herkesin en büyük tutkusu, rüyası olmaktadır. Fakat maddi bakımda başını sokacak bir evi olmayanların günümüzde cazip fırsatlar ve üstelik faiz ödemeden bu amaçlarına ulaşmaları mümkün olmaktadır. Makul ödeme koşulları ile güzel bir ev almak ve bunu zor durumda kalmayacağınız şartlarda gerçekleştirmemek adına be tür imkanların sağlandığını da bizimle öğrenebilirsiniz. Uzun vade ise kira öder gibi ev sahibi olacağınız ve özellikle ekstra hiç bir masrafa maruz kalmayacağınız faizsiz konut kredisi veren bankalar ile bu beklentilerinizi giderebilirsiniz. Vazife ve harp malulü iseniz, ailenizden şehit vermişseniz, gazi olmuş bir kişi varsa ya da eşiniz ölüp dul kalmışsanız hemen faizsiz bir konut almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.faiz ödemeden ev alma, kimler faizsiz ev alabilir, faiz ödemeden ev nasıl alınır

Faizsiz Konut Almak İçin Şartlar Nelerdir?

Eğer az önce bahsettiğimiz kriterlere uyuyorsanız hemen başvuru da bulunabilirsiniz. Üstelik bilmenizi istediğimiz önemli bir diğer konu da her bütçeye sahip daireyi satın almak için girişimde bulunabileceğinizdir. Böylece hayalinizde ki gibi istediğiniz evi satın almanın ve zorlanmadan ödemenin kolaylığını da tadacaksınız. Taksit tutarlarına gelecek olursak o konuda da sizlere bilgi vermek isteriz. Almış olduğunuz maaşın yaklaşık 4′ de 1′ i her ay belirlenen evin borcunun ödenmesine karşılık alınır ve sizlerde bu sayede asla başka bir para ödemeden son derece güzel bir daire satın almanın ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz. Devam eden faizsiz konut projeleri hakkında bilgi edinerek izlemeniz gereken yolu da böylece tespit edebilirsiniz.

Vade Süreleri Ne Kadar Olmaktadır?

Engellilere, memurlara, gazilere ve ya şahit ailesi yakınlarına bu tip bir imkan sunanların 5 yıl vade ile 10 yıl arasında değişen ödemelerle sizleri ev sahibi yaptıklarını da dile getirmek isteriz. Faizsiz konut kredi veren bankalar güncel listesini de portalımızda görebilir ve hemen başvuru da bulunmak adına nasıl bir yol izleyeceğinizi de tespit edebilirsin. Hiç bir durumda faiz ödemeden ve özellikle dosya masrafı gibi ek yüklerden kurtularak alacağınız evlerinizde sağlıklı yaşam sürmenizi temenni ederiz. Mutlu ve keyifli günler geçireceğiniz evler için hemen yeni kampanyalara göz atarak kararınızı verebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*