Canlandırıcı El Kremleri

el bakım kremleri, canlandırıcı el bakım kremleri, el bakım kremlerinin kullanımı

Eldeki bakım dışarıya canlılık olarak yansır. Sönük ve vitaminsiz bir el yapısına sahipseniz bunu kolay bir bakımla değiştirebilirsiniz. Canlandırıcı özeliğini içerdiği C vitaminlerinden alan kiraz özlü el kremi çeşitleri ile elleriniz istediğiniz güzellikte ve canlılıkta olacaktır. Ellerin aynı zamanda neme ihtiyacı vardır ve günlük bakımda kullandığınız ürünlerin mutlaka nem değerlerine sahip olması gerekir. Nemlendirme ve bakım yapma işlemini bir arada gerçekleştiren kiraz özlü el bakım kremi diğer kimyasalların aksine doğal bir hoş koku ve hoş kokuya sahiptir. Eski cilt yapısını yenileme ve tazeleme özelliği de kiraz özlü e kremlerini diğerlerinden ayıran en önemli özelik diyebiliriz.el bakım kremleri, canlandırıcı el bakım kremleri, el bakım kremlerinin kullanımı

Besleyici ve Onarıcı El Bakım Ürünleri

Kullandığınız kremin elleriniz üzerinde etkili bir bakım ve onarım sağladığını anlamanız için ellerinizdeki renk değişikliğine, kuruluğuna ve yumuşaklığına dikkat etmeniz yeterlidir. Ayrıca kızarmalar, kaşıntı gibi farklı bir durum yaşamıyorsanız bu ürün sizin cilt yapınıza uygun anlamına gelecektir. Bir ürünün besleyici olması için el ve cildin ihtiyaç duyacağı vitamin ve mineralleri içeriğinde barındırması gerekir. Ayrıca nem ve su oranının da yeterli miktarda bulunması bu kremin gerçekten kaliteli bir ürün olduğunu gösterir. C ve E vitaminleri ellerin en çok ihtiyaç duyduğu vitamin çeşitleridir. Bunun içinde zeytinyağı özü, limon ve kiraz özü olan el kremi ve ürünleri kullanabilirsiniz.

Hoş Kokulu El Kremi

El kremlerinde sağlık ve doğalık kadar hoş kokuya da önem veriyorsanız tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Hoş koku insana her zaman güven ve rahatlık hissi verir. Örneğin yemek yaptıktan sonra veya temizlik yaptıktan sonra ellerinizi sabunladığınız halde deterjan veya soğan kokusu gitmiyorsa bunu kendinize dert etmeyin. Sevdiğiniz kokulardan oluşan kremleri seçerek bu sorunu ortadan kaldırmış olursunuz. Aha çok yumuşak ve ıslak bir yapıya sahip olan kremler elde kokunun daha kalıcı olmasını sağlar. Örneğin büyük kavanozda veya tüpte olarak sık sık kremimin bitti sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Veya farklı kokuları da arzu ediyorsanız dönüşümlü olarak farklı ürünler kullanmanız mümkün. Elde masaj tekniği ile kremlerin daha etkili olduğunu göreceksiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*