Buz Devri 2 Süper Kurgusu ile Geliyor

buz devri

Çocukların seyretmeye doyamadığı, çocuklar ile birlikte ailelerin de gözlerini ayırmadığı animasyon türündeki sinema yapımı 2. Serisi kapsamında yine birçok sinema severi kendisine çekmeyi başarmıştı. Yıllar geçse bile heyecanını asla kaybetmeden ve gerek kadrosu, gerekse kurgusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran anime yapım Buz Devri 2 aradan 10 yıl geçmiş olmasına rağmen seyredilmeye devam ediyor.  Sinema yapımının yönetmenliğini Carlos Saldanha yapmıştı. Animasyon türündeki başarısını Buz Devri’nin 2. Serisi ile bir kez daha kanıtlayan başarılı yönetmenin yapıtı 10 yıl sonra bile izlenebiliyor olmasını gerçek sinema teknolojisinin sınırlarını aşmasına borçlu. Seyredebileceğiniz yapımlar ve özellikle de hafta sonu ev aktiviteleri arasında yer alan Buz Devri sinema çekimleri izle yöntemini sadece sitemizden bulabilirsiniz.buz devri 2, buz devri 2 izle, türkçe dublajlı buz devri 2

Buz Devri 2 Sinemasının Konusu

Sinema eserinin 2. Serisinde yine ilk seride de görmüş olduğumuz Mamut Manny karşımıza çıkıyor. Manny Mamut yeni serimizde bir aile kurmak istediğini seyircilere açık bir şekilde beyan ediyor. Mamut MamutManny her ne kadar bir aile kurmak istese de kendisinden başka bir mamut henüz olmadığı için bu isteğin kabul olma ihtimalini herkes olumsuz yönde görüyor.  Manny aile kurma isteği ile yanıp tutuşuyor ve kimse de onun aile kuracağına inanamıyorken birden Ellie ortaya çıkıyor. Ellie de Mamut Manny ile aynı soydan geliyor. Buz Devri 2 Türkçe dublaj izle özelliğini kullanarak Manny ile Ellie’nin neler yaşayacağına şahit olabilirsiniz.

buz devriEllie ve Mamut Manny’nin Kararı

Mamut Manny ve Ellie arasında anlaşmazlıklar hızlı bir şekilde devam ederken; birden hiç beklenmeyen bir olay ile karşı karşıya kalırlar. Hava ısınmaya başlamış ve bu da dev büyüklükte olan barajın erimesine yol açıyordur. Mamut Manny, Ellie ve arkadaşları hayati bir karar vermek zorunda kalırlar ve bu karar sonucunda vadinin diğer tarafına doğru ilerlemeye başlarlar. Kendisini bir opossum sandığından dolayı hiç anlaşamayan Ellie ve Manny vadinin diğer tarafına geçmek için karar alınca aralarındaki soğuk rüzgarların geçip geçmeyeceği de Buz Devri full HD izle özelliğini kullananlar tarafından merak konusu oldu. Merakı gidermek için hemen seyre başlayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*