Bir Karcher Harikası: ECO!EFFICIENY

halı yıkama, karcher halı yıkama makinesi

Daha Fazla Verimlilik

Güç, kalite ve yenilik denildiğinde akla ilk gelen isim Karcher. Dünyada temizlik standartlarını belirleyen uzman firma olarak da bilinmektedir. Teknolojik gelişmelerin arkasındaki itici kuvvet olan Karcher, temizlik sistemlerinde dünyada Pazar liderlerinden biridir. Araştırma ve geliştirme süreçlerinde görev alan 600’ün üzerinde çalışanı sayesinde tasarımda ve geliştirmede en ileriki teknolojileri kullanarak çevre dostu ürünler üretir.

Karcher daha uzun kullanım süresi, daha fazla verimlilik ve çevrenin daha iyi korunması konularında zirveyi zorlamaya devam ediyor. Daha yüksek düzeyde hizmet vermek için ürünlerin kullanımdan çıkarılınca ve uygun geri dönüşüm işlemleri yapılıncaya kadar süreçleri takip ediyor. Yarının sorumluluklarının bilincinde olarak Karcher her fırsatta eco!efficiency ( ekoverimlilik ) ’in önemini vurguluyor.halı yıkama, karcher halı yıkama makinesi

Yolunu çizmek isteyenler ve bir şeyleri değiştirmek isteyenler bir an önce harekete geçmelidirler. Karcher renklerinizi gösteriyor. Çeşitli Kärcher eco!efficiency bina bloklarını ifade etmek için mavi semboller kullanıyor. Kärcher’in yenilikçi gücünün nerede ve nasıl ölçülebilir olduğunu ve daha büyük, daha etkili verimlilik sağladığını ilk bakışta görebilirsiniz. Kärcher eco!efficiency (ekoverimlilik) tüm iş alanlarında uygulanmakta ve kurumsal faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçasını ifade etmektedir.

Zamanda Ölçülebilir Tasarruf

Basit denklem vardır ve hala geçerlidir: zaman = para. Ancak şimdi, bu denklem verimlilik faktörü ile de çarpılmaktadır. Daha verimli makineler, işlerin daha hızlı yapılabilmesine olanak verir. İşçilik maliyetlerinde de çok önemli düzeyde tasarruf sağlamaktadır. Dolayısıyla, yatırımın geri dönüş süresi kısalmakta ve gerçek rekabette yarar sağlamaktadır.

Yüksek Geri dönüşüm

Dışarıdan temin edilmek zorunda olunan ham maddeler, makinenin uzun kullanım ömrü bittiğinde, mümkün olduğunca geri dönüştürülebilir olmalıdırlar. Bugün Karcher makineleri geri dönüştürülebilir ham maddelerden yapıldığından %90’dan fazla oranda geri dönüştürülebilmektedir.

Su Tüketimi Daha Az

İçme suyu çok kıymetli bir doğal kaynaktır. İçme suyunun korunması ile doğal kaynaklar da korunur. Karcher’in birçok yüksek basınçlı temizlik makinesi ve sert fırçalı temizlik ürünü; eco!efficiency standardını karşılar ve temizlik işlemine bağlı olarak su miktarını verimli bir şekilde ayarlar. Karcher ürünleri bu durumu sağlayan eco!efficiency moduna sahiptirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*