Bayanlara Giyinme Konusunda Tüyolar

Bana her şey yakışır demeyin. Kilolu olabilirsiniz ya da çok zayıf ancak bütün kıyafetler sizin için tasarlanmış değildir. Renkler, modeller üzerinize tam yerleştiği zaman bu benim kıyafetim diyebileceğiniz kombinleriniz oluşabilir. Açık giyineceğim derken çok komik bir hale gelebilirsiniz. Ya da kapalı olmak isterken gerçekten ürkütücü bir görünüm alabilirsiniz. Gerçekten sizin istediğiniz modeli zorla kendinize oturtmak yerine size yakışan modeli öne çıkararak fark yaratmanız en doğrusu olacaktır. Dar kalıplara sığmaya çalışmaktansa geniş kalıpları tercih ederek şık olmayı hedeflemelisiniz.giyinme tüyoları, bayanlara giyinme tüyoları, kombin tüyoları

Ayakkabılarınız İle Kombinlerinizde Farklılık Yaratabilirsiniz

Siyah her zaman asildir. Nerede giyerseniz giyin siya bir elbise ne çok fazla durur ne çok az durur. Altına giyeceğiniz stiletto tarz ayakkabı ile siyahı mükemmel bir gece kıyafeti haline dönüştürebilirsiniz. Ya da küçük hareketleri olan minik bir babetle mükemmel bir gündüz kıyafeti haline getirebilirsiniz. Ten rengi ya da pudra tonlarını taşıyan açık renkli ayakkabılar ile giyeceğiniz her elbise kendini gösterecektir. Ayakkabıya dikkat çekmeyen tarzda üzerinize giyeceğiniz en abartılı elbise bile çok hoş görünebilir. Marka etiketlerine aldanmadan kendinizce yapacağınız her alışverişte içinize sinen kombinler altına giyeceğiniz ayakkabılar ile yeniden yeni bir modelle dönüşebilir. Kot pantolonlarınızda bile uzun topuklu ince çizimli bir ayakkabı giyimi sanki en şık kıyafeti giymişsiniz gibi sizi fark ettirecektir.

Çok Kilolu Bayanlar Dikkat

Çok kilolu olmak hata değildir. Bu sizin seçimiz de değildir. Bu yüzden giyinirken kilonuz düşünerek elbise almalısınız. Evinizdeki kadar rahat edeceğiniz kıyafetleri dışarda giymemelisinizdir. Salaş olmak kiloları kapatmak gibi görünse de aslında sizi daha fazla kilolu ve hantal göstermektedir. Ancak dar kalıpları kullanmakta sizin için potlukların açığa çıkacağı farklı bir yanılmayı gösterebilir. Bu yüzden kesimi geniş olan ancak fit bedenler için hazırlanmış kombinleri kullanmalısınız. Şifon tarzında ince kumaşa sahip olan ürünler yerine daha tok duran ve kapatıcı özelliği olan kumaşları tercih edebilirsiniz. Çok açık giyinmek yerine örtücü ancak sizi sıkmayan kıyafetleriniz olması hem etrafınızda iyi bir görüntü vermenize hem de rahat etmenize yardımcı olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*