Bardakta Mısır Arabası Veren Firmalar

mısır arabası veren firmalar, bardakta mısır işi yapma, bardakta mısır satışı

Günümüzde bardakta mısır satmak oldukça ünlü bir iş haline gelmiş bulunmaktadır. Bu sektörde insanlar büyük bir ilgi göstermektedir. Bu sektör iş kurmak için fazla sermayesi olmayan hatta sermayesiz bir iş olup oldukça uygundur. Çalışmak şarttır fakat diğer sektörlere göre biraz daha az yorucu, rahat ve kolay para kazandıran bir iştir. Sıfırdan iş kurmak yerine daha kolay bir şekilde para kazanmak için bardakta mısır bayiliği veren firmalar ile anlaşabilir ve böylelikle belli bir markanın ürününü satarak insanların güvenini hızlı olarak kazanabilirsiniz. Bayilik firmaları tavsiye edilen fiyatı belirler. Karı ise yine bayilik alınan firma şartlarına göre değişir. Bu işe öncelikle bardakta mısır arabası alarak başlayabilirsiniz. Daha sonra ister bayilik ister kendi mısırınızı kendiniz satışa sunabilirsiniz. Mısır arabasını internet üzerinden bulabilirsiniz. Bayilik yapacak iseniz firma arabayı kendi temin eder.mısır arabası veren firmalar, bardakta mısır işi yapma, bardakta mısır satışı

Bardakta Mısır Bayiliği

Son zamanlarda alışveriş merkezlerinde, işlek caddeler ve meydanlarda da bardakta mısır satışı yapan pek çok insan görmekteyiz. AVM’lerde 3 TL den başlayan fiyatlarda satılan bardakta mısırlar bazı yerlerde 1 TL den satılıyor. Büyükşehirlerde 10 metrede bir mısır stantları görmek mümkündür. Fakat bardakta mısır satışı daha çok bayilik olarak tercih ediliyor. Bunun sebebi insanları güvenini kazanan markalardır. Bardakta mısır bayiliği almak satış yapmak için daha uygundur. Bardakta mısır yaz kış demeden satışa sunulur.  Ve halk tarafından da çok sevilen mısır Türkiye’nin kültürel bir parçası haline gelmiştir.

Mısır Bayilikleri

Pek çok mısır firması farklı bayilik şartları ile müşterilerine hizmet vermektedir. 1000 – 5000 TL ye kadar çıkan bayilik olanakları insanları zorlasa da piyasada işin pratik yöntemlerini keşfetmektedir. Bazı firmalar mısır arabası, mısır kazanı, stant reklamı, tava, baharatları, plastik kaşık, bardak, kepçe ve şemsiyesi de dahil olmak üzere standı vermektedir. Yaz aylarını iyi değerlendirmek amaçlı güzel bir fırsattır. Piyasada oldukça uygun koşullarda toptan mısır satılmaktadır. Satılan mısırlar haşlanmış tane mısırlardır ve tekrar haşlanmasına gerek yoktur. Mısır kazanında yapılan sadece mısırı buhar ile ısıtmaktır. Mısır standında bulunması gereken malzemeler oldukça basit ancak mısıra tat veren ürünlerdir. Bunlar; Margarin yağ, tuz, bal, ketçap, mayonez, limon suyu, nar ekşisi, soya sosu, pul biber ve ya toz biber, kekik, nane, sarımsak tozu, tuz ot, köri peyniri, karabiber gibi pek çok çeşit bulunmaktadır. Müşterilerin tercihine göre mısırlara eklenir. Bardakta mısır arabaları internet üzerinden bulmak oldukça basittir. Fiyatları aşağı yukarı 500- 1000 TL arasıdır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*