BABY SHOWER SÜSLERİ NELERDİR?

Kadınlar her zaman kendilerinin sevildiklerini hissetmek ister ve başkalarından ilgi beklerler. Hamile bir kadın için ise bu durum çok daha yoğun olarak yaşanır. Bu yüzden sevenleri, anne adayına yanında olduklarını gösterebilmek için baby shower partisini düzenlerler. Amaç bu partinin her aşamasında anneyi rahatlatabilmek ve bebeğine hazırlık yapmasına yardımcı olabilmektir. Bir parti için en önemli olan şey belirli bir konsept dahilinde olmasıdır. Ortam baby shower süsleri ile konsepte uygun hale getirilir.baby shower süslemesi, baby shower partisi süslemesi, baby shower partisi için süs seçimi

Süsleme işini genellikle anne adayının yakın arkadaşları üstlenirken kimi zaman organizasyon şirketlerinden de yardım alınır. Çeşitli bir çok aksesuarla sıcak ve samimi bir ortam oluşturmaya çalışılır. Erkek bebek bekleniyorsa mavi renkli, kız bebek bekleniyorsa pembe renkli temalar oluşturulur. Baby shower pastası, baby shower süsleri ile bu temaya ayak uydurulmuş olur. Anne adayı için de bir kaç hoş jest yapılabilir. Anneye güzel hitaplar içeren bir vücut bandı yapılmış olması gerçekten de olabilecek en iyi jestlerden birisidir. Hediyelerin alınmasındaki en büyük amaç bebeğin ihtiyaçlarını karşılarken anneye yardımcı olabilmektir. Bu yüzden genel olarak baby shower partilerinden önce anne adayı ve ona eşlik eden bir kaç arkadaşıyla beraber bir ihtiyaç listesi oluşturulur. Bu arkadaşlar deneyimli annelerden oluşursa ihtiyaçların belirlenmesi daha kolay olacaktır. Belirlenen ihtiyaç listesi davetlilere paylaştırılır. Bu doğrultuda davetlilere de hediye seçiminde yardımcı olmuş olunur.

Baby shower partilerinde genel olarak kadınlar arasında düzenlendiği için görkemli olmasına çok daha fazla önem gösterilir. Bu sebeple baby shower süsleri özenle seçilir ve şık bir ortam yaratılır. Partinin kolaylıkla organize edilmesi açısından bir çok deneyimli firma, farklı seçenekleriyle anne adaylarını huzurlu hissettirebilecek mekanlar tasarlayabilirler. Anne adayının hafızasından silinmeyecek bir gün organize edilmiş olur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*