Ameliyatsız göğüs büyütme estetiği nasıl yapılır?

ameliyatsız göğüs büyütme, göğüs büyütme estetiği, ameliyatsız göğüs büyütme estetiği

Kadınların son yıllarda en çok gerçekleştirdiği operasyonlar arasında hiç şüphesiz ki göğüs büyütme estetikleri yer almaktadır. Birçok kadının ergenlik dönemlerinde gerçekleşen sıkıntılar ve sorunlardan dolayı, genetik etkilerden dolayı göğüsleri yeterince büyüyememektedir. Belli yaşlara gelindikten sonra ise kadınlar göğüslerinin küçük olmasından oldukça rahatsız olmakta ve bu nedenle göğüs büyütme ameliyatları geçirmektedirler.ameliyatsız göğüs büyütme, göğüs büyütme estetiği, ameliyatsız göğüs büyütme estetiği

Göğüs büyütme operasyonlar önceleri sadece silikon ile yapılsa da son yıllarda oldukça popüler olan yağ enjeksiyonu yardımı ile de gerçekleşmektedir. Fakat bütün bu göğüs büyütme estetikleri ameliyat şeklinde olduğu için ameliyat kaygıları taşıyan birçok kadın da göğüs büyütme estetiği yaptıramamaktadır. Artık ameliyatsız göğüs büyütme estetiği sayesinde her kadın istedikleri göğüs boyutlarına sahip olabilecektir.

Ameliyat olmadan göğüslerinizi büyütün

Kadınlar gerek anestezi kaygısından gerekse de ameliyat sonrasındaki gerçekleşecek iyileşme dönemlerinden korktuklarından ve çekindiklerinden dolayı göğüs büyütme estetiği ameliyatları gerçekleştirememektedir. Her geçen gün gelişen tıp teknolojisi ile birlikte ameliyatsız göğüs büyütme estetiğinin varlığını öğrenen kadınlar ise ameliyatsız göğüs büyütme estetiği nasıl yapılır sorusunu sormaktadır. Ameliyatsız göğüs büyütme estetiği göğüs altına dolgu maddesi yerleştirilmesi ile gerçekleşmektedir. Yerleştirilen bu dolgu maddesi ise Aqua filling adı verilen poliamit yapısına sahip bir sentetik maddedir. Serum fizyolojik adı verilen tuzlu suya benzer bir yapıya sahip olan Aqua filling adı verilen bu madde içerisinde yer alan hidrofilik jel sayesinde bulunmuş olduğu yumuşak dokularda uzun bir süre hacim artışına sebep olarak etkinliğini göstermektedir.

Estetik nasıl yapılır neler gerçekleşir?

Birçok kadının aklında yer alan ameliyatsız göğüs büyütme estetiği nasıl yapılır sorusunun yanıtı ise oldukça basittir. Bu uygulama 30 ile 60 dakika arasında gerçekleşmekte olup lokal anestezi ile gerçekleşmektedir. Lokal anestezi ile uyuşturulmuş olan göğüslere oldukça ince bir iğne ile Aqua filling adı verilen dolgu maddesi enjekte edilir. Bu sayede göğüslerin şekillenmesi ve büyümesi sağlanır. Ameliyatsız göğüs büyütme estetiği sonrasında ise hasta kısa süre içerisinde sonucu görür ve hiçbir şekilde ağrı hissetmez. Yaklaşık olarak 5 ile 8 yıl arasında da kalıcılık etkisi olan bu estetiği tüm kadınlar uygulatabilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*