2018-2019 Kış Sezonu Tesettür Giyim

tesettür giyim ürünleri, yeni sezon tesettür kıyafetler, 2018 tesettür giyim

Tesettür giyim ülkemizde gittikçe yaygınlaşmaktadır. Tesettürlü kadınlar gittikçe daha çok alanda kendilerine yer bulmaktadırlar. Şu anki siyasi görüş tesettürün rahatlıkla giyilmesine olanak vermektedir. Bu da tesettür giyimde sektörün görülmediği kadar canlı olmasını sağlamıştır.

Tesettürlü kadınlar günümüzde oldukça modern, bilgili ve zevkleri olan insanlardır. Geçmişte olan kapalı kadın imajı artık değişmiştir. Giyimlerinde modernlik, şıklık ve estetik arayan tesettürlü kadınlar giydiklerini üzerlerine yakıştırmayı çok iyi becermektedirler.tesettür giyim ürünleri, yeni sezon tesettür kıyafetler, 2018 tesettür giyim

Tesettür modası da kadın giyim modasıyla paralel ilerlemektedir. Her dönem farklı yeni modellerle alıcı bulan tesettür modasında geçen sezonda  toprak, pudra gibi daha yumuşak tonlar göze çarparken yeni sezon tesettür giyim içinde daha baskın renklerin hâkim olduğu bir renk skalası görülmektedir. Özellikle abiyelerde pırıl pırıl simli kumaşlar ve payetler dikkat çekiyor. Fıstık yeşili ve morun ön planda olduğu abiyelerde kumaşla aynı renk desenler dikkat çekiyor.

Günlük kullanım için uygun olan tesettür tuniklerde önceki sezonda az gördüğümüz çizgili tunikler bu sezonda kendini daha çok gösterecek. Bu sezonun tesettür tunik renklerini ise koyu kahve, mercan, fuşya, pembe, kahverengi, lacivert, ekru, koyu safran, kum rengi ve bej olarak sıralayabiliriz. Kolyeli ve kemerli modellerin daha çok kullanılacağı bu sezon, detaylardan hoşlanan kadınları sevindireceğe benziyor.

Tesettür giyim denince akla gelen pardösülerden bahsetmemek olmaz. Bu sezonda tesettür pardösülerde özellikle kol ve yaka detayları göze çarpıyor. Bu özellikleriyle tesettür pardösüler şık olduğu kadar spor bir görünüme de kavuşmuş oluyor. 2018-2019 kış sezonunun pardösü modelleri arasında trend olan renkler ise zümrüt yeşili, menekşe, siyah, vizon, petrol, göl yeşili ve buz mavisi olarak sıralanabilir.

Tesettür giyimde evde, işte, alışveriş merkezinde her zaman kullanılan feracelerde ise bu sezon renk cümbüşü hâkim. Kollarda ve omuzlarda rengârenk çiçek desenli feraceler her yaşa uygun modelleriyle kullanıma sunuluyor. Feracelerdeki yarasa kol modelleri dikkat çekiyor.

Yeni sezon tesettür giyim için en önemli ürünlerden biri de tekrar görmeye başladığımız şişme montlar. Feminen renklerle bezeli kare desenli uzun şişme montlar bu sezonun gözdeleri arasında.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*